Technika pražských tramvají 

Děkuji všem věrným návštěvníkům mého semináře Technika pražských tramvají. Speciálně pak Pavlovi Trollerovi, který mě v mnoha ohledech doplnil. Pokud chcete prozkoumat promítané materiály ještě jednou, stáhněte si je zde. Můžete se také samostatně podívat na další prezentace, které jsem připravil a na které nedostalo a už asi ani nedostane - typy tramvajových vozů a silové zapojení tramvaje T3.
Také uvítám případné náměty a připomínky, zda mám v takovýchto "úletech" pokračovat (mohlo by následovat třeba Metro), nebo to jednou stačilo.

A na závěr jedna omluva. Všechna AVC technika během večera pracovala proti nám, takže nejen, že se nepovedlo spustit včas živý přenos, navíc se během semináře přeštípnul UTP kabel od streamu, vybil mikrofon a zkolaboval záznamový harddisk. Veškerý záznam je na dvou kazetkách, ze kterých se pokusím v nejbližší době vyrobit nějaké rozumné video.
Coach Outlet 

<a href="http://www.coach-factory-store.org/new-arrivals-c-190.html">Coach New Arrivals</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-handbags-c-198.html">Coach Handbags</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/new-coach-handbags-c-191.html">New Coach Handbags</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/classic-collection-c-220.html">Coach Classic Collection</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/2010-collection-c-196.html">Coach 2010 Collection</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/2009-collection-c-247.html">Coach 2009 Collection</a>, <a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-carryalls-bags-c-200.html">Coach Carryalls Bags</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-backpacks-bags-c-197.html">Coach Backpacks Bags</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-ergo-bags-c-202.html">Coach Ergo Bags</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-business-bags-c-222.html">Coach Business Bags</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-luggage-bags-c-204.html">Coach Luggage Bags</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-small-bags-c-209.html">Coach Small Bags</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-crossbody-c-230.html">Coach Crossbody</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-totes-c-210.html">Coach Totes</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-hobo-handbags-c-203.html">Coach Hobo Handbags</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-shoulder-bags-c-229.html">Coach Shoulder Bags</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-signature-handbags-c-208.html">Coach Signature Handbags</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-multicolor-c-206.html">Coach Multicolor</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-originals-c-223.html">Coach Originals</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-swingpacks-c-224.html">Coach Swingpacks</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-wallets-c-194.html">Coach Wallets</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-shoes-c-217.html">Coach Shoes</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-sunglasses-c-192.html">Coach Sunglasses</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-jewelry-c-231.html">Coach Jewelry</a>,<a href="http://www.coach-factory-store.org/coach-accessories-c-237.html">Coach Accessories</a> and so on.
JimX 

Super prednaska; rozhodne bych se podival i na prednasku o metru :)
Ondřej Caletka 

Záznam je již vystaven na Webu ve formátech Ogg Theora a Windows Media Video - LQ. Možná to bude znít nečekaně, ale doporučuji formát WMV. Je hodně malý, rozdíl v kvalitě je nepartný a narozdíl od Theory mi nedělá problémy s přehráváním.

Stahujte zde: http://www.avc-cvut.cz/avc.php?id=4446
Ondřej Caletka 

Záznam semináře je již zpracován a čeká pouze na kompresi a vystavení na webu. Bohužel současná situace kolem Audiovizuálního centra tuto prodlevu zřejmě ještě posílí.
Pokud bude nějaký vážný zájemce, zašlu mu neoficiální "pracovní" verzi přednášky. Prosím použijte v takovém případě odkaz "Kontaktujte mne", nebo e-mail.

AVC SH končí, ať žije nové AVC.

mirak 

Přednášku jsem na živo žel neviděl, byl bych tedy povděčen za to video na AVC. Zatím jsem si prohlédl alespoň prezentaci. Další pokračování - např. to Metro by bylo určitě fain.
Mistr 

Díky za to.

Komentáře

Pro tento záznam nejsou komentáře povoleny.